Microsoft Outlook

2.2.143

Android için geliştirilmiş resmi Microsoft Outlook istemcisi

5.0

8

984.5k

Rate this App

Microsoft Outlook kolayca ve rahat bir şekilde e-posta hesaplarınızı yönetmenize izin veren, Android için geliştirilmiş popüler bir e-posta istemcisi resmi uygulamasıdır.

Bu türdeki bir çok uygulama gibi, Microsoft Outlook bir e-posta aldığınızda açılan bildirilere (aktivasyonu kaldırabilirsiniz), takvim, kişi senkronizasyonu, klasör gözlemleme ve eşzamanlama gibi özelliklere sahiptir. Aslında, klasörlerinizi tüm gelen e-postalarınızı kolayca filtrelemek için de kullanabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Microsoft Outlook, Android cihazınızda yer alan e-posta hesaplarınızı eş zamanlamanıza ve aynı anda aktifleştirmenize izin verir. Elbette, söz konusu e-posta yazmak olduğunda, farklı hesaplar arasından seçim yapabilir, dosya ekleyebilir ve programın masaüstü versiyonunda yapabileceğiniz her türlü şeyi yapabilirsiniz.

Microsoft Outlook özellikle uygulamanın masaüstü versiyonunu kullanan kişiler için kullanımı kolay, yararlı bir e-posta yönetim aracıdır. Kısacası, Android cihazı üzerinde tartışmasız krallığını sürdüren Gmail uygulamasına ilginç bir alternatiftir.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X